AKTUALNOŚCI

« Wracaj

img

Mistrzostwa i Puchar Okręgów Polskiego Towarzystwa Tanecznego Halinów 2019

zdjęcie zdjęcie zdjęcie

W weekend 2-3 marca 2019r. w Halinowie odbyły się Mistrzostwa i Puchar Okręgu Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego i Podlaskiego. Nie mogło zabraknąć naszych tancerzy.

Podajemy wyniki Mistrzostw Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego z soboty 2 marca:

  • 8-9 (Juvenile 1) Open KOMB 6T
Nela Sobczak i Aleksander Trzaskowski Miejsce 2
  • 10-11 (Juvenile 2) Open KOMB 8T
Sofia Szybicka i Aleksander Rozwadowski Miejsce 1
Hanna Kozłowska i Kamil Buczyński Miejsce 3
  • 12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
Nikola Płatek i Igor Szostak Miejsce 1
Maja Bogus i Dawid Ostałowski Miejsce 3
  • 16-18 (Młodzież) Open ST
Gabriela Cuber i Arsenii Aleksieievy

  • 10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
Sofia Szybicka i Aleksander Rozwadowski Miejsce 1
Hanna Kozłowska i Kamil Buczyński Miejsce 3
Maja Dąbrowska i Maciej Zajkowski Miejsce 5
  • 12-13 (Junior 1) Open ST
Julia Pogorzelska i Patryk Ruszczyk Miejsce 1
Izabela Marchewka i Wojciech Kłos Miejsce 7
Nikola Płatek i Igor Szostak Miejsce 8
  • 12-13 (Junior 1) Open LA
Julia Pogorzelska i Patryk Ruszczyk Miejsce 1
Izabela Marchewka i Wojciech Kłos Miejsce 2
  • 16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Amelia Kondrakiewicz i Kacper Paterek Miejsce 2
  • 16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Amelia Kondrakiewicz i Kacper Paterek Miejsce 8

Wyniki Otwartego Pucharu Okręgów: Mazowieckiego, Warmińsko-Mazurskiego, Świętokrzyskiego, Podlaskiego z niedzieli 3 marca:

  • 8-9 (Juvenile 1) G KOMB 6T PREMIUM
Karolina Czajkowska i Mateusz Dylon Miejsce 1
Nela Sobczak i Aleksander Trzaskowski Miejsce 2
Janina Galas-Bandyk i Jakub Sołtysiak Miejsce 3

  • 10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
Daria Woźniak i Oskar Kossakowski Miejsce 2

  • 10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
Sofia Szybicka i Aleksander Rozwadowski Miejsce 1
Maja Dąbrowska i Maciej Zajkowski Miejsce 2
Hanna Kozłowska i Kamil Buczyński Miejsce 3

  • 12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
Julianna Biernacka i Jakub Madejski Miejsce 2

  • 12-13 (Junior 1) E+F KOMB 8T PREMIUM
Maja Bogus i Dawid Ostałowski Miejsce 2
Nikola Płatek i Igor Szostak Miejsce 3

  • 12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Izabela Marchewka i Wojciech Kłos Miejsce 2

  • 12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Izabela Marchewka i Wojciech Kłos Miejsce 2

  • 14-15 (Junior 2) E+F KOMB 8T PREMIUM
Wiktoria Czapska i Jerzy Wieczorek Miejsce 7

  • 14-15 (Junior 2) D ST PREMIUM
Agata Zgutka i Bartłomiej Zgutka Miejsce 2

  • 16+ (Powyżej 15) C ST PREMIUM
Amelia Kondrakiewicz i Kacper Paterek Miejsce 1

  • 16+ (Powyżej 15) C LA PREMIUM
Amelia Kondrakiewicz i Kacper Paterek Miejsce 5

  • 16+ (Powyżej 15) B ST PREMIUM
Gabriela Cuber i Arsenii Aleksieiev Miejsce 5

Wszystkim parom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

image image image image image image image image image image image image  image image image

« Wracaj

Nasza oferta na sezon zimowy:

image image



Polskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.