AKTUALNOŚCI

« Wracaj

img

III Małe Grand Prix w Łomiankach o Puchar Pani Burmistrz

zdjęcie zdjęcie zdjęcie

W niedzielę, 13 X licencjonowane pary turniejowe z całej Polski oraz taneczna rekreacja z terenu całego Mazowsza przyjechała do Łomianek (sala widowiskowa ICDS, ul. Staszica 2) na organizowany przez Szkołę Tańca Fast-Step III turniej z cyklu MAŁE GRAND PRIX 2019 w Łomiankach o Puchar Pani Burmistrz.
Zaczęliśmy o 11:30 rekreacją, a o 14.30 turniejem ogólnopolskim premium, który uroczyście otworzyła Pani Burmistrz.

Po zakończonym turnieju dla par licencjonowanych odbyło się specjalne szkolenie dla par juniorów z Dorinem Frecautanu:
  • II Vice Mistrzem Świata Professional Latin,
  • Mistrzem Europy Professional Latin,
  • Zdobywcą Pucharu Europy,
  • Vice Mistrzem World Super Series Professional Latin.


Finał cyklu Małego Grand Prix już 17 XI w auli ICDS w Łomiankach, na który już teraz zapraszamy.

Zobaczcie wyniki naszych par:

  •  Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) H KOMB 4T PREMIUM
Zawistowski Marcel i Świętochowska Adrianna Miejsce 2

  • Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) G KOMB 6T PREMIUM
Piwiński Tymon i Lato Nadia Miejsce 1

  • Do 9 (Juvenile 1 + Dzieci najmłodsze) F KOMB 6T PREMIUM
Sołtysiak Jakub i Galas-Bandyk Janina Miejsce 1

  • 10-11 (Juvenile 2) H KOMB 4T PREMIUM
Muśnicki Grzegorz i Kosnowska Alicja Miejsce 2

  • 10-11 (Juvenile 2) G KOMB 6T PREMIUM
Trzaskowski Aleksander i Cichosz Anna Miejsce 1

  • 10-11 (Juvenile 2) E+F KOMB 6T PREMIUM
Rozwadowski Aleksander i Szybicka Sofia Miejsce 1
Kossakowski Oskar i Woźniak Daria Miejsce 6

  • 12-13 (Junior 1) G KOMB 6T PREMIUM
Muśnicki Bartosz i Zych Klaudia Miejsce 1

  • 12-13 (Junior 1) F KOMB 6T PREMIUM
Madejski Jakub i Biernacka Julianna Miejsce 6

  • 12-13 (Junior 1) E KOMB 8T PREMIUM
Wolski Bartosz i Ciszewska Natalia Miejsce 4

  • 12-13 (Junior 1) D ST PREMIUM
Ostałowski Dawid i Bogus Maja Miejsce 2
Gałązka Aleks i Janczuk Julia Miejsce 3
Zgutka Bartłomiej i Dąbrowska Maja Miejsce 7

  • 12-13 (Junior 1) D LA PREMIUM
Zgutka Bartłomiej i Dąbrowska Maja Miejsce 3
Ostałowski Dawid i Bogus Maja Miejsce 5
Gałązka Aleks i Janczuk Julia Miejsce 7

  • 14-15 (Junior 2) E KOMB 8T PREMIUM
Wieczorek Jerzy i Czapska Wiktoria Miejsce 1

image image image image image image image image image image image image image image image image

« Wracaj

Nasza oferta na sezon zimowy:

image image



Polskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.