AKTUALNOŚCI

« Wracaj

img

Obóz Zimowy Szkoły Tańca Fast-Step za nami!

Pełni werwy, młodzi tancerze stanęli na wysokości zadania i dzielnie pracowali. Przez zaledwie tydzień powstało mnóstwo nowych układów tanecznych. Każdy z uczestników mógł poprawić swoją technikę, poznać swoje słabe i mocne strony oraz nauczyć się nowych rzeczy.
Oprócz części treningowej obozu, nasi tancerze mieli czas wolny. Korzystali z mnóstwa przygotowanych atrakcji, m.in. dyskoteki, karaoke, projekcji filmów, zabawy w basenie, wycieczek do Zakopanego, czy specjalnie przygotowaną na tę okazję „Randki w ciemno”.

Powstało wiele nowych przyjaźni, które mamy nadzieję przetrwają na lata. Nie brakowało wrażeń, masy emocji, a na koniec obozu powstał videoclip dostępny TUTAJ.

Nad bezpieczeństwem, atmosferą i programem obozu czuwała starannie dobrana kadra pedagogiczna i instruktorska. To zespół wyselekcjonowanych osób, które mają fantastyczny kontakt z dziećmi, a każda chwila spędzona w ich towarzystwie na długo pozostaje w pamięci. Galeria zdjęć dostępna TUTAJ

Trwają zapisy na obóz letni w Stegnie nad Morzem Bałtyckim. Nie zwlekaj i już dziś zapisz swoje dziecko. Wybierzecie odpowiedni termin i zapraszamy do kontaktu z nami.

TERMINY:

TURNUS I: 24.VI-03.VII 2018
TURNUS II: 3.VII-12.VII 2018
TURNUS III: 12.VII-21.VII 2018

Zapisy:

- tel. 609 468 868 lub 502 282 144,
- mail: biuro@fast-step.pl,
- osobiście u instruktora prowadzącego zajęcia z dziećmi.

Zapraszamy każdego, kto chce przeżyć niezwykłą taneczną przygodę! Więcej informacji TUTAJ

« Wracaj

Nasza oferta na sezon zimowy:

image imagePolskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.