Szkoła Tańca FAST-STEP
Maciej Piwiński i Adam Gałązka
UKS FAST-STEP
Biuro Podróży FAST-STEP
członek Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT)
i partner World Dance Council (WDC).

 
 
imageimage
Półkolonie Taneczne z FAST-STEP to 5 dni wypełnionych tańcem oraz innymi atrakcjami, dzięki którym Państwa dziecko na pewno nie zazna nudy, będziecie Państwo również spokojni o jego bezpieczeństwo i zyskacie pewność, że spędza ten czas w ciekawy i wartościowy sposób. Dbamy o pełne bezpieczeństwo naszych uczestników, dlatego nasze półkolonie prowadzone będą w reżimie sanitarnym zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz zgłoszone w Mazowieckim Kuratorium Oświaty.

Półkolonie dedykowane są dla dzieci w wieku 5-10 lat.

Główną częścią programu są zajęcia taneczne, które odbywają się dwa razy dziennie. Pod czujnym okiem naszych instruktorów dzieci poznają tajniki świata tańca oraz nauczą się choreografii, którą w piątek - ostatniego dnia - zaprezentują na pokazie online przed rodzicami. Na zakończenie półkolonii każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy gadżet. Poza warsztatami tanecznymi na dzieci czekają liczne atrakcje (wycieczki i atrakcje w najbliższej okolicy, zajęcia plastyczne, konkursy, gry, animacje i zabawy ruchowe, plac zabaw, orlik oraz skate park). Szczegółowy harmonogram każdego dnia przedstawimy Państwu na dzień przed jego rozpoczęciem.

TURNUS III: 22 - 26 VIII 2022
36 miejsc

MIEJSCE: 
Szkoła Podstawowa im. Cypriana Kamila Norwida w Zakręcie przy ul. Szkolnej 11

Cena (niebawem info) zł


ZAPEWNIAMY W CENIE:

 • opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 7:30 - 17:30,
 • pełne wyżywienie: drugie śniadanie, obiad: zupa, II danie i kompot oraz podwieczorek,
 • dwa bloki taneczne dziennie po 1 godz. każdy,
 • autorski program animacyjno–rozrywkowy realizowany w czasie wolnym od zajęć tańca, złożony z codziennie innych atrakcji oraz różnych gier, zabaw i konkursów,
 • możliwość korzystania z infrastruktury placówki (plac zabaw, orlik, sala gimnastyczna, piłkarzyki, ping-pong, gry planszowe i inne),
 • ubezpieczenie NNW i opiekę medyczną,
 • pamiątkowy gadżet dla każdego uczestnika na zakończenie półkolonii,
 • możliwość oglądania przez rodziców bieżącej, codziennej fotorelacji i filmików z przebiegu półkolonii za pośrednictwem naszej strony,
 • pokaz taneczny dla rodziców transmitowany na żywo.


WARUNKI UCZESTNICTWA:

 • wiek dziecka: 5-10 lat,
 • zgłoszenie uczestnika wraz z wpłatą zaliczki 100 zł, wpłata musi być poprzedzona wcześniejszym zgłoszeniem pod nr tel. 609 468 868 lub 502 282 144 celem weryfikacji dostępności miejsc,
 • o zakwalifikowaniu uczestników na półkolonie decyduje kolejność wpłat zaliczek,
 • wypełnienie i przekazanie karty kwalifikacyjnej - skan można wysłać na adres mailowy: biuro@fast-step.pl zaś oryginał przekazać pierwszego dnia półkolonii,
 • wpłacenie pozostałych 599 zł nie później niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem turnusu.

INFORMACJE DODATKOWE:

 • zapisy i informacje szczegółowe na temat oferty dostępne pod nr tel. 502 282 144 lub 609 468 868
 • możliwość realizacji płatności BONEM TURYSTYCZNYM,
 • wypoczynek zgłoszony w Kuratorium Oświaty Województwa Mazowieckiego, 
 • FAST-STEP wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z Certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej,
 • na życzenie wystawiamy faktury VAT za udział,
 • zebranie informacyjne odbędzie się online na platformie Zoom, dane dostępowe prześlemy zgłoszonym osobom odpowiednio wcześniej.


DANE DO PRZELEWÓW:

FAST-STEP Alicja Borchert-Piwińska
ul. Marciniaka 15
04-682 Warszawa

rachunek nr 69 2490 0005 0000 4500 1609 6674

W tytule przelewu prosimy o podanie imienia i nazwiska uczestnika oraz nazwy ośrodka i turnusu obozu (np. Jan Kowalski, Półkolonie Zakręt turnus I). 


REGULAMIN WPŁAT I ZWROTÓW:

 1. Zwrot wpłaconej zaliczki, przysługuje na Państwa wniosek najpóźniej do dnia, w którym określona jest końcowa data dopłaty do półkolonii.
 2. Po wpłacie całości kwoty za półkolonie przysługuje jej zwrot w 100% w przypadku możliwości wejścia na miejsce osoby rezygnującej dziecka z listy rezerwowej. Data wystąpienia o zwrot nie ma wówczas znaczenia.
 3. W przypadku rezygnacji uczestnika z półkolonii do jednego dnia poprzedzającego rozpoczęcie półkolonii przysługuje zwrot kosztów w razie braku osób na liście rezerwowej. W tej sytuacji dokonany zostanie na wniosek zwrot w kwocie 60% ceny półkolonii.
 4. Zwrot jakichkolwiek wpłat w trakcie trwania wypoczynku niezależnie od przyczyn nie przysługuje.
 5. W przypadku zaistnienia konieczności dokonania przez nas jakichkolwiek zwrotów wpłaconych kwot, realizowane one będą na Państwa rzecz niezwłocznie (1-2 dni robocze od powzięcia informacji).
 6. Dostęp do list rezerwowych znajduje się pod numerem telefonu 609 468 868.
 7. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzęt elektroniczny i inne rzeczy zagubione przez Uczestnika podczas trwania obozu.


DOKUMENTY DO POBRANIA:

 1. Karta kwalifikacyjna turnus III:   

  Upoważnienie do podawania leków:     WORD


GALERIA 2022

turnus III

image
image
 


ZOBACZ KLIP Z OBOZU LETNIEGO W OW KORAL W STEGNIE


ZOBACZ KLIP Z SUMMER CAMP FAST-STEP COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWEGO OBOZU COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWISKA W OSW LIMBA W PORONINIE

image

imagePolskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.