Taneczne kolonie i obozy letnie w Stegnie

Kolonie z tańcem - Stegna


Wakacje to najlepszy czas na rozwijanie zainteresowań u dzieci. Mają wtedy okazję poświęcić się swojej pasji bez reszty, zapominając o szkolnych obowiązkach. A gdzie mogą zrobić to lepiej, niż na obozach letnich nad morzem? Stegna to malownicza nadmorska miejscowość nad Zatoką Gdańską. 

Najważniejszy element całego wyjazdu stanowią zajęcia taneczne. Będą się odbywały codziennie po 1-1,5 godziny, podczas których dzieci będą mogły uczyć się nowych układów, szlifować umiejętności oraz poprawić technikę pod okiem profesjonalnej kadry instruktorskiej. 

Obozy letnie nad morzem - Stegna

Poza codziennymi zajęciami tanecznymi uczestnicy będą mieli również zapewnione wszelkie możliwe atrakcje dzięki przygotowanemu programowi animacyjno-rozrywkowemu. Twoje dziecko uwielbia gotować? Masterchef Junior będzie dla niego świetną zabawą. A może woli sport lub piłkę nożną? Obozowa drużyna już wypatruje kolejnego zawodnika, a złote, srebrne i brązowe medale czekają na sportowców, którzy zgłoszą się do rywalizacji w trakcie olimpiady. Może jednak Twoje dziecko jest zapalonym poszukiwaczem przygód? Laserowy paintball, gry terenowe oraz park linowy powinny przypaść mu do gustu. Albo wręcz przeciwnie - dziecko ma instynkt małego, szalonego naukowca? Wtedy proponujemy zajęcia z legorobotyki i eksperymentami naukowymi dla zaspokojenia dziecięcej ciekawości.

Oczywiście nie może zabraknąć kąpieli i plażowania! Bez tego to nie byłyby prawdziwe kolonie letnie nad morzem. Stegna wraz z jej morskim charakterem zapewnią małym tancerzom cudownie spędzony czas na plaży i w wodzie. Jakiekolwiek zabawy będą się odbywać pod czujnym okiem wykwalifikowanej, sprawdzonej kadry wychowawczej oraz ratownika przydzielonego grupie. Wszyscy opiekunowie posiadają uprawnienia pedagogiczne i instruktorskie po to, abyś miał pewność, że Twoje dziecko pozostaje przez cały pobyt w Stegnie w dobrych, doświadczonych rękach.

Na terenie obiektu do użytku uczestników znajduje się podświetlany i ogrodzony basen oraz zjeżdżalnie. Dzieci będą z niego korzystać jedynie pod opieką ratownika. Wiemy, jak ważne jest uzupełnienie energii przed kolejnymi treningami oraz zabawami, dlatego oferujemy cztery posiłki dziennie, w tym śniadanie i kolacja w formie szwedzkiego bufetu. Odpowiednie nawodnienie to podstawa, dlatego dzieci będą miały darmowy, nielimitowany dostęp do wszelkiego rodzaju napoi.

Nie wahaj się, kiedy Twoje dziecko ma okazję przeżyć niezapomniany czas na tanecznych koloniach letnich. Stegna zaprasza małych tancerzy!

NASZA OFERTA

 


ZOBACZ KLIP Z OBOZU LETNIEGO W OW KORAL W STEGNIE


ZOBACZ KLIP Z SUMMER CAMP FAST-STEP COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWEGO OBOZU COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWISKA W OSW LIMBA W PORONINIE

image

imagePolskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.