Taneczne kolonie i obozy letnie w Sztutowie


Szukasz ciekawego pomysłu na wakacje dla swojego dziecka? Maluch lubi tańczyć lub chcesz, żeby nauczył się ciekawych ruchów, które przydadzą się przez całe życie? Organizujemy kolonie z tańcem w Sztutowie. Opiekę nad pociechami zapewnia doświadczona kadra specjalistów. Oferujemy wiele ciekawych atrakcji i przede wszystkim świetną zabawę. Obozy letnie nad morzem Sztutowo - Zapraszamy!

Kolonie letnie nad morzem SztutowoDlaczego warto wybrać nasze kolonie letnie w Sztutowie? Przede wszystkim zapewniamy nowe, ciekawe atrakcje, a więc obóz jest dobrą propozycją także dla osób, które korzystały z naszej oferty w latach poprzednich. Turnus ma miejsce w atrakcyjnym ośrodku BARON, w którym znajdują się liczne udogodnienia (np. TV i WI-FI w każdym pokoju, basen zewnętrzny). Kolonie letnie nad morzem (Sztutowo) są przeznaczone dla dzieci w wieku 5-15 lat. 

W cenie wyjazdu znajdują się cztery posiłki dziennie i nielimitowany dostęp do napojów. Ponadto zapewniamy bogaty program animacyjno-rozrywkowy, który uwzględnia takie aktywności, jak między innymi paintball laserowy (laser tag), zajęcia z detektorem metalu, park linowy, trampolinę, Mam Talent dla najmłodszych, karaoke, eksperymenty naukowe, olimpiada sportowa, gry terenowe i wiele więcej. Ponadto każdego dnia odbywają się dwa bloki taneczne po 1-1,5 h z profesjonalnymi instruktorami. Ponadto korzystamy z lokalizacji, w której odbywają się obozy letnie nad morzem w Sztutowie, dlatego wyjazd będzie pełen plażowania! Ponadto zapewniamy własnego ratownika. Rodzice mogą także codziennie oglądać fotorelację z zajęć swoich dzieci.


Obozy letnie Sztutowo - wykwalifikowana kadraNad dziećmi cały czas opiekę będzie sprawować wykwalifikowana kadra, na którą składają się nauczyciele nauczania początkowego i wychowania przedszkolnego, panie do pomocy i osoby pełniące funkcje animacyjno-rozrywkowe. Wszyscy posiadają uprawnienia pedagogiczne oraz instruktorskie. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie miało zapewnione świetne warunki i będzie cały czas bezpieczne. Ponadto każdy uczestnik kolonii letnich nad morzem w Sztutowie jest objęty polisą ubezpieczeniową, a na miejscu ma możliwość skorzystania z opieki medycznej (lekarza, pielęgniarki). W razie dodatkowych pytań czy zainteresowania wyjazdami nad morze serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy przyjazną i profesjonalną obsługę. Postaw na ciekawe wakacje dla swojego dziecka!

NASZA OFERTA

 


ZOBACZ KLIP Z OBOZU LETNIEGO W OW KORAL W STEGNIE


ZOBACZ KLIP Z SUMMER CAMP FAST-STEP COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWEGO OBOZU COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWISKA W OSW LIMBA W PORONINIE

image

imagePolskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.