Zimowiska z tańcem - Poronin


Wyjątkowe zimowisko - Poronin


Zimowe miesiące to okres, w którym najbardziej może brakować istotnych aktywności, zazwyczaj wypełniających wolny czas. Ten problem może dotyczyć szczególnie najmłodszych, którzy w naturalny sposób potrzebują wielu rozrywek,  zapełniających długi dzień. Przebywanie cały czas w domu, gdzie brak alternatyw dla codziennych obowiązków, może nie być najlepszym sposobem na wypoczynek. Nie da się ukryć, że dzieci najlepiej bawią się w grupie. Tego założenia nie można spełnić przy spędzaniu czasu wolnego w miejscu zamieszkania. Chcesz uchronić swoje dziecko przed tym scenariuszem? Świetną alternatywą dla biernego wypoczynku jest zimowisko (Poronin). 


Poronin to malowniczy region, w którym nie brak możliwości atrakcyjnego spędzania czasu. Wyjątkowa destynacja to niepowtarzalna szansa na przeżycie niezapomnianych wrażeń związanych z zimowymi wakacjami jak z bajki. W tak pięknych miejscach jak Poronin z pewnością nie ma miejsca na nudę, ponieważ wszystkie dni wypełnione, dzięki czemu każdy uczestnik może korzystać z wielu różnorodnych możliwości spędzania wolnego czasu. Bogaty program zimowiska w Poroninie to najlepszy sposób na wyjątkowy wypoczynek na łonie natury. 

Wyjątkowe zimowiska z tańcem - Poronin


Mało kto nie zna tak wyjątkowych przedsięwzięć jak zimowiska (Poronin). Dzieci bardzo często bywają na zimowiskach, które są świetnym sposobem na spędzanie wolnego czasu w chłodniejszych miesiącach, kiedy aura sprzyja tego rodzaju aktywnościom. Z tego powodu również wielu rodziców ma miłe skojarzenia z tego rodzaju wyjazdami, sięgając do wspomnień z dzieciństwa. Jednak niewiele osób słyszało wcześniej o tak wyjątkowych wyjazdach, jakimi są zimowiska z tańcem. Poronin jest wyjątkową destynacją, która jest idealnym miejscem do przeprowadzania tego rodzaju aktywności. W naszym szerokim programie zimowisk w Poroninie znajdziesz wiele propozycji tanecznych, które są świetnym rozwiązaniem, jeśli chcesz zapewnić dziecku przyjemną oraz regularną aktywność. W ramach zimowiska w Poroninie codziennie odbywają się ciekawe bloki taneczne, podczas których uczestnicy mogą rozwijać swoje umiejętności taneczne. Wszystko odbywa się w świetnie przystosowanych salach z lustrami, umożliwiającymi poznawanie swoich ruchów oraz możliwości ciała. To idealne rozwiązanie nawet dla osób, które nigdy nie były przekonane do tanecznych aktywności. Wszystkie zajęcia nastawione są przede wszystkim na zachęcenie dzieci i młodzieży do regularnego ruchu. Atmosfera na zimowisku w Poroninie jest tak wyjątkowa, że każdy jej uczestnik wynosi z tego coś wartościowego.
 


ZOBACZ KLIP Z OBOZU LETNIEGO W OW KORAL W STEGNIE


ZOBACZ KLIP Z SUMMER CAMP FAST-STEP COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWEGO OBOZU COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWISKA W OSW LIMBA W PORONINIE

image

imagePolskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.