Zimowiska z tańcem - ZakopaneTaniec stanowi nie tylko wspaniałą zabawę, ale jest także doskonałą formą aktywności fizycznej, która pobudza wszystkie mięśnie do pracy. Jest to zatem doskonała opcja dla dzieci, które uwielbiają się ruszać, dzięki czemu kreatywnie spożytkują swoją energię.

Jednym z oferowanych przez naszą szkołę tańca rozwiązań, są specjalnie przygotowane zimowiska (Zakopane) dla dzieci, podczas których nie tylko odwiedzają one wyjątkowe, górskie miasta i zaznają nieco “białego szaleństwa”, ale także udoskonalą swoje umiejętności taneczne. Jeżeli zarówno Ty, jak i Twoja pociecha jesteście zainteresowani naszą propozycją, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zimowiska z tańcem w Poroninie koło Zakopanego


Organizowane przez nas zimowiska w Zakopanem to wyjątkowe wyjazdy, podczas których dzieci mogą liczyć na masę dobrej zabawy. Specjalnie przygotowywane i dopasowane do potrzeb i możliwości dzieci programy wyjazdów zawierają różne rodzaje aktywności fizycznych, w tym oczywiście lekcje tańca, stanowiące jedną z głównych atrakcji.

Zimowiska z tańcem (Zakopane) sprawiają ,że dzieci spędzają czas pod okiem doświadczonych opiekunów i profesjonalnych instruktorów, dzięki którym zapewne polepszą swoje umiejętności taneczne i poprawią kondycję.

Nie bez znaczenia jest też lokalizacja, ponieważ Tatry są wysoko położonym regionem, a zgodnie z przeprowadzonymi przez naukowców badaniami - im wyżej się znajdujemy, tym nasz organizm produkuje więcej czerwonych krwinek i poprawia się transport tlenu w naczyniach krwionośnych, co bezpośrednio pozytywnie wpływa na samopoczucie i kondycję.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?


Nasza szkoła tańca funkcjonuje już od długiego czasu, a zespół tworzą wielokrotnie nagradzanie profesjonalni tancerze i instruktorzy, którzy z chęcią dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, przekazując je kolejnym pokoleniom. Dzięki nam Twoje dziecko postawi pierwsze kroki w tańcu i istnieje bardzo duża szansa, że “złapie bakcyla” i zostanie z tą aktywnością na znacznie dłużej.

Opinie naszych dotychczasowych klientów, które dotyczą zarówno funkcjonowania naszej szkoły, jak i organizowanych przez nas zimowisk w Zakopanem, są bardzo pozytywne. Najczęściej chwalą oni bardzo profesjonalne podejście oraz doskonałą organizację.


Zapraszamy na nasze zimowiska w Zakopanem wszystkie zainteresowane dzieci w różnym wieku. Gwarantujemy mile spędzony czas, doskonałą zabawę i wspomnienia na długie lata. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt - z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi.
 


ZOBACZ KLIP Z OBOZU LETNIEGO W OW KORAL W STEGNIE


ZOBACZ KLIP Z SUMMER CAMP FAST-STEP COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWEGO OBOZU COMMERCIAL ACADEMY


ZOBACZ KLIP Z ZIMOWISKA W OSW LIMBA W PORONINIE

image

imagePolskie Towarzystwo Taneczne - logo World Dance Council - logo

"FAST-STEP" wpisano do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 1746 z certyfikatem Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej wydanym przez SIGNAL IDUNA.